Наші гроші: Урановий комбінат замовив газу на 74 мільйони у «прокладки» Журила-Дробота

Новости

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 25 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Енерджі трейд груп» про постачання природного газу на 74,46 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Цьогоріч поставлять 10,43 млн куб. м газу по 7 140 грн. за тисячу кубометрів.

Це дешевше за зимові тендерні ціни на газ від приватних постачальників по Україні.

Однак у березні філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» замовила його цій фірмі ще дешевше – по 7 080 грн./тис куб. м.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Офіс Бізнес Груп» із ціною 7200 грн./тис куб. м.

«Енерджі трейд груп» через ланцюжок пов’язана із Русланом Журилом – керівником ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», який раніше був заступником директора СхідГЗК. Після призначення Журила до ОГХК вона стала найбільшим постачальником держкомпанії.

Фірма також пов’язана із екс-директором СхідГЗК Сергіє Дроботом. У 2014 році він отримав підвищення і став гендиректором ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

«Енерджі трейд груп» виграє державні тендери з 2009 року й відтоді отримала підрядів на 1,49 млрд грн., майже всі – у СхідГЗК Дробота-Журала та ОГХК Журила.

Київська фірма «Офіс Бізнес Груп» Василя Саска не вигравала тендерів. Раніше Саско керував ТОВ «Газойлпетролеум», коли те належало ТОВ «Систем Активс».

«Енерджі трейд груп» та «Офіс Бізнес Груп» імпортують газ від австрійської «Antra Gmbh». Останню пов’язують із екс-нардепом Миколою Мартиненком, який це заперечує.

Мартиненка також називали куратором ОГХК.

Компанія «Antra Gmbh» відома угодою з ПАТ «Одеський припортовий завод» на давальницьку переробку газу, за фактом чого відкрито кримінальне провадження.

 

Источник: Наші Гроші 

Рейтинг материала «Наші гроші: Урановий комбінат замовив газу на 74 мільйони у «прокладки» Журила-Дробота» от автора БюроUA - 4.9
Читайте также:

Комментарии Facebook

Поделитесь своим мнением

2023 © БюроUA ǀ Все права защищены · Архив · При использовании материалов ссылка на сайт обязательна ·   Войти  · Дизайн IWORKS | Поддержка PAGEUP