Наші гроші: У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

Новости

Суд стягнув 0,45 млн грн. з ТОВ Зовнішньоторгівельна фірма «МІКОМП» на користь Департаменту комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного госпсуду від 2 лютого.

У 2004 році Фонд  комунальної власності м. Дніпродзержинська передав фірмі «МІКОМП» в оренду цілісний майновий комплекс КП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» на пр. Леніна, 42-А. Договір оренди уклали на 10 років.

У 2014 році договір оренди Департамент міськради продовжив договір оренди до 2017 р. з метою організації концертно-видовищної діяльності. У 2014 році вартість майна кінотеатру визначена як 4,11 млн грн.

Від 24 вересня 2014 року у фірми «МІКОМП» накопичилась заборгованість по орендній платі. Також міськрада захотіла відшкодування пені, інфляції і 20 тис грн. збитків за нестачу деякого майна – 597 глядацьких крісел, двох електрокотлів, кінопроектора і кіноапарату «Україна».

6 липні 2015 р. Господарський суд Дніпропетровської області частково позов задовольнив.

Департамент міськради намагався стягнути більшу суму – 577 тис грн. Однак суд перерахував і зменшив заборгованість, зокрема включивши в неї оплату тільки від 24 вересня 2014 року і до кінця березня 2015 р. Суд зазначив, що станом на момент позову строк для оплати за квітень 2015 р. ще не настав. Це рішення було підтверджене в апеляційній інстанції.

Підприємством «МІКОМП» володіє Олег Мороз, якому належить однойменна телерадіокомпанія. На сайті компанії повідомляється, що Мороз отримав відзнаки від мера «За заслуги перед містом» трьох ступенів. У 2014 році Мороз балотувався до парламенту як самовисуванець, але не пройшов.

Наші гроші

Рейтинг материала «Наші гроші: У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру» от автора Ольга Юдина - 4.9
Читайте также:

Комментарии Facebook

Поделитесь своим мнением

2023 © БюроUA ǀ Все права защищены · Архив · При использовании материалов ссылка на сайт обязательна ·   Войти  · Дизайн IWORKS | Поддержка PAGEUP