Наші Гроші: Бухгалтери Дніпропетровського цирку розікрали 2,5 мільйони по фіктивних договорах

Новости

Головний бухгалтер ДП «Дніпропетровський державний цирк» та її заступниця безпідставно вивели 2,46 млн грн. держпідприємства на рахунок приватного підприємця за фіктивними договорами. Про це свідчить ухвала Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 29 грудня.

У 2011-2014 рр бухгалтери перерахували з рахунків «Дніпропетровського державного цирку» на рахунок приватного підприємця 2,46 млн грн за послуги, які він ніколи не надавав.

Перерахування здійснювалися на підставі фіктивних договорів між цирком і вказаним приватним підприємцем про надання послуг з розробки програмного забезпечення, нібито укладених у 2011-2012 рр. Підпис гендиректора цирку у цих договорах підроблений.

Бухгалтери вносили недостовірні дані до офіційних документів держпідприємства, приховуючи це від керівництва. При цьому вони не відображали перерахування коштів приватному підприємцю у податковій звітності.

Суд взяв під домашній арешт головного бухгалтера і її заступницю, а також надав слідчим дозвіл на затримання приватного підприємця з метою приводу до суду для обрання запобіжного заходу.

 

Источник: Наші Гроші

Рейтинг материала «Наші Гроші: Бухгалтери Дніпропетровського цирку розікрали 2,5 мільйони по фіктивних договорах» от автора БюроUA - 4.9
Читайте также:

Комментарии Facebook

Поделитесь своим мнением

2023 © БюроUA ǀ Все права защищены · Архив · При использовании материалов ссылка на сайт обязательна ·   Войти  · Дизайн IWORKS | Поддержка PAGEUP