Наші Гроші: Сірка для «СхідГЗК» від менеджерів Журила за 165 мільйонів після перевірок подешевшала на 10-20%

Новости

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 18 березня за результатами тендеру уклало угоди про закупівлю сірки на суму еквівалентну 165 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» на 116,84 млн грн. замовили гранульовану сірку (ПСТ РК 18-2014, ґатунок не нижче 9998) по 4 494 грн. за тонну.

У вересні 2015 року вона коштувала комбінату на 10% дорожче – 5 тис грн./т.

SIA «Zodiak Plus» на $1,88 поставить грудкову сірку (ГОСТ 127.1-93. ґатунок не нижче 9995) по $125 за тонну.

Торік її купили на 20% дорожче – по $158 за тонну.

У торгах також брало участь ТОВ фірма «Торгсервіс».

Компанія «Zodiak Plus» заснована у 2014 р. в Латвії українцем Євгенієм Бугою. Раніше він керував ТОВ «Енерджі трейд груп» – найбільшого постачальника держпідприємств, якими керує Руслан Журило, нинішній очільник ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК).

«Енерджі трейд груп» через ланцюжок пов’язана із самим Журилом. На тендерах СхідГЗК її єдиним конкурентом часто був «Діамантбанк» Давида Жванії. Рахунки фірма також тримала у «Діамантбанку».

Крім того, джерело «Наших грошей» повідомило, що в 2005 році Буга працював у ТОВ «Д.І.А. Девелопмент», яке входить у девелоперську групу Жванії.

Бізнес-партнером Жванії довгі роки був Микола Мартиненко, колишній нардеп від «Народного фронту», якого називали куратором ОГХК.

У свою чергу екс-голова ДФІ Микола Гордієнко називав Мартиненка «смотрящім» за «Енергоатомом».

Жовтоводський «Еко-Сервіс» належить Ігорю Ведуті – співзасновнику благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто» разом із Журилом. Раніше у складі засновників фірми була вищезгадана «Енерджі трейд груп».

Нагадаємо, нещодавно пройшли перевірки найбільших державних компаній, звіт про які уряд заслухав 18 березня. Ревізія ДФІ щодо Топ-25 підприємств виявила незаконних операцій на 13 млрд грн. та фінансових порушень на 7,5 млрд грн.

 

Источник: Наші Гроші

Рейтинг материала «Наші Гроші: Сірка для «СхідГЗК» від менеджерів Журила за 165 мільйонів після перевірок подешевшала на 10-20%» от автора БюроUA - 4.9
Читайте также:

Комментарии Facebook

Поделитесь своим мнением

2023 © БюроUA ǀ Все права защищены · Архив · При использовании материалов ссылка на сайт обязательна ·   Войти  · Дизайн IWORKS | Поддержка PAGEUP